Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
I Bjergstedparken
Olje på lerret
55x80
Signert nede t.v.: T. Gjesdal
Kunstnernes Hus, Oslo 1941, kat.nr. 80 med tittel: "I Bjergstedparken", oppført under året 1933.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 80 000