Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Fra Paradis, Stavanger
Olje på lerret
50x66
Signert nede t.v.: T. Gjesdal
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Paradis".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
50x66
Signert nede t.v.: T. Gjesdal
Vurdering