Riis, Bendik(1911-1988)
Kvinne og mann
Olje på lerret
70x65
Signert nede på midten: Bendik
Nasjonalmuseet (Nasjonalgalleriet) 2010. Galleri F15, Jeløya.
Vurdering
Olje på lerret
70x65
Vurdering