Riis, Bendik(1911-1988)
Fuglene får mat 1959
Olje på plate
50x60
Signert, datert og påtegnet med motto oppe t.v.: Motto: "fuglene.får.Mat-" Dec. 1959 malet.-. af,-. Kunstmaleren Bendik Riis
Vurdering
Olje på plate
50x60
Vurdering