Auksjon lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Etter Bergens brann I (1916)

Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 350x465 mm, Motivet: 210x350 mm
Usignert

Bergen ble i begynnelsen av 1916 herjet av en voldsom brann som la store deler av byens sentrum i ruiner.

Woll 575

Vurdering
NOK 30 000USD 2 800EUR 2 600

Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00

Tilslag NOK 18 000 med forbehold