Etter Bergens brann I (1916)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 350x465 mm, Motivet: 210x350 mm
Usignert
Bergen ble i begynnelsen av 1916 herjet av en voldsom brann som la store deler av byens sentrum i ruiner.
Woll 575
Vurdering
NOK 30 000USD 2 800EUR 2 600
Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tilslag NOK 18 000 med forbehold