Munch og direktør Ludvig Didrichsen (1916)
Litografi trykket i svart på middels tynt, riflet papir
Arket: 740x565 mm, Motivet: 625x510 mm
Usignert
Ludvig Didrichsen var innehaver av trykkeriet Halvorsen & Larsen.
Woll 566 B: Utsnitt som bare viser direktør Didrichsen. Utsnittene varierer noe på de enkelte trykk.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 2 800–3 700EUR 2 600–3 400
Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tilslag NOK 28 000