Pernille Kirkeby II (1908-09)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 450x270 mm, Motivet: 415x200 mm
Signert med rød fargeblyant nede t.h.: E Munch
Pernille (Anne Lise) Kirkeby (1907-1976), datter av Anker Kirkeby, redaktør i Politiken.
Woll 315
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 6 500–8 400EUR 6 000–7 700
Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tilslag NOK 65 000