Den fri kjærlighets by (1908-09)
Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 500x320 mm, Motivet: 320x200 mm
Usignert
Woll 365
Vurdering
NOK 50 000USD 4 700EUR 4 300
Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tilslag NOK 45 000