Auksjon lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Karikatur: Den moderne Moses (1910)

Litografi trykket i svart på riflet papir
Arket: 567x365 mm, Motivet: 365x330 mm
Usignert

Woll 387 B

Påtegnet med blyant nede t.v.: "Den moderne Moses. Tekst: Gi mig mit Skjæg og Kriminalloven, det er mit Panser, Skjold og Sværd"

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 2 800–3 700EUR 2 600–3 400

Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00

Tilslag NOK 35 000