Auksjon lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Løvetemmeren (1916)

Litografi trykket i svart på beige papir
Arket: 595x800 mm, Motivet: 500x668 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

Dyretemmeren Richard Sawade opptrådte etter all sannsynlighet på Hagenbecks sirkus under besøk i Oslo.

Woll 598 A

Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 14 000–18 600EUR 12 800–17 000

Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00

Tilslag NOK 190 000