Auksjon lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tigeren (1908-09)

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 440x560 mm, Motivet: 312x380 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Woll 346

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 400–9 300EUR 6 800–8 500

Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00

Tilslag NOK 84 000