Mann og kvinne
Penn på gulhvitt papir
Arket: 135x100 mm, Motivet: 90x60 mm
Usignert
Proveniens:
Familien Munch-Ellingsen
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 400–1 900EUR 1 300–1 700
Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tilslag NOK 22 000