Auksjon lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Mann og kvinne

Penn på gulhvitt papir
Arket: 135x100 mm, Motivet: 90x60 mm
Usignert

Proveniens:

Familien Munch-Ellingsen

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 400–1 900EUR 1 300–1 700

Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00

Tilslag NOK 22 000