Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Junidag
Olje på lerret
86x85
Signert nede t. v.: Hjalmar Haalke
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
86x85
Vurdering
NOK 15 000