Fjell, Kai(1907-1989)
Medaljongen
Olje på lerret
51x63
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Malt i 1976.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
51x63
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Malt i 1976.
Vurdering