Balke, Peder(1804-1887)
Båter i måneskinn
Olje på plate
8,5x11
Usignert
Kunstnernes Hus, Oslo Sept. 1954, kat.nr.?
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 400–9 900EUR 6 300–8 500
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 240 000
Olje på plate
8,5x11
Usignert
Vurdering