Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på mahogniplate
32x42,5
Signert nede t.h.: HFGude
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 400EUR 4 200–6 300
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Olje på mahogniplate
32x42,5
Signert nede t.h.: HFGude
Vurdering