Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
No 1 - 1957 Fjell
Olje og metallfolie på lerret
89,5x115,5
Signert og datert nede t.v.: ae Bergman 1957.
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: "ae Bergman no 1 - 1957"
36 ? 9?
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 880 000