Hagen, Else(1914-2010)
Kastevind
Olje på lerret
70x85
Signert nede t.h.: Else Hagen
Signert og påtegnet, antagelig av kunstneren, med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: "Perioden 70-76".
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000