Waksvik, Skule(1927-2018)
Elg 2014
Bronse
H: 42 cm.
Signert og datert på plinten: Skule W 2014
Vurdering
NOK 40 000USD 4 800EUR 3 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Bronse
H: 42 cm.
Vurdering
NOK 40 000USD 4 800EUR 3 900