Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Føll 2004

Bronse
H: 110, L: 100, D: 58
Signert og datert på plinten: Skule W 2004

Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 18 000–24 100EUR 14 700–19 600

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 110 000