Waksvik, Skule(1927-2018)
Føll 2004
Bronse
H: 110, L: 100, D: 58
Signert og datert på plinten: Skule W 2004
Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 18 000–24 100EUR 14 700–19 600
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000
Bronse
H: 110, L: 100, D: 58
Vurdering